قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 سایت نوبت دهی قانونی ، یک بستر ارتباطی برای معرفی وکلا  و موسسه حقوقی  از طریق سایت، اپلیکیشن و تلفن گویا است و به منظور استفاده هرچه بهتر از خدمات سامانه نوبت‌دهی اینترنتی سایت نوبت دهی قانونی ، لازم است قبل از هرگونه فعالیت، قوانین را مطالعه و با پذیرش آن آگاهی خود را اعلام کنید.

 

لازم به ذکر است تمامی فعالیت‌های سایت نوبت دهی قانونی پیرو قوانین جهموری اسلامی ایران است و تمامی کاربران اعم از وکلا  و کاربران موظف به رعایت آن هستند.

تعاریف عمومی

     کاربران سایت نوبت دهی قانونی : افرادی که یک بار در سامانه سایت نوبت دهی قانونی  ثبت نام کرده تا از خدمات نوبت‌دهی و محتوای سلامت آن استفاده کنند.

    وکلا  سایت نوبت دهی قانونی : وکلا ی که پس از احزار هویت در سامانه سایت نوبت دهی قانونی  فعالیت خود را آغاز کرده و کاربران می‌توانند به‌صورت غیرحضوری (وب‌سایت، اپلیکیشن، تلفن‌گویا) از آن‌ها نوبت دریافت کنند.

    تقویم نوبت‌دهی: به روزها و ساعت‌هایی که کاربران می‌توانند از وکلا  سایت نوبت دهی قانونی  نوبت دریافت کنند، تقویم نوبت‌دهی گفته می‌شود.

    سایت نوبت دهی قانونی  یک سامانه پویا است که با توجه به نیاز مخاطبان، قوانین، خدمات و سرویس‌‎های آن مورد بررسی قرار می‌گیرد و به‌صورت مداوم بروز رسانی می‌شود.

    مسئولیت صحت اطلاعات کاربران و وکلا  به عهده خودشان است و در صورت مشاهده مشکل، سایت نوبت دهی قانونی  نسبت به رفع و رسیدگی آن‌ها اقدام خواهد کرد.

قوانین نوبت‌دهی

    کاربران برای دریافت نوبت از وکلا  و موسسه حقوقی  می‌بایست در سامانه سایت نوبت دهی قانونی  ثبت‌نام و احراز هویت کنند.

    در سایت نوبت دهی قانونی ، کاربران می‌تواند برای سایرین نیز نوبت رزرو کنند.

    انتخاب و دریافت نوبت از وکلا  به عهده کاربران بوده و سایت نوبت دهی قانونی در این فرآیند نقش تسهیل کننده دارد.

    زمان کاری و تقویم نوبت‌دهی وکلا، توسط خود وکلا یا پرسنل موسسه حقوقی  تعریف شده و امکان ثبت نوبت   خارج از تقویم در سایت نوبت دهی قانونی  مقدور نمی‌باشد.

    زمان نوبت دریافت شده به معنی زمان پذیرش موکل در آن موسسه حقوقی  است و پس از پذیرش موکل، زمان تقریبی وقت ملاقات با  وکلا مشخص می‌شود.

    زمان تعیین شده به صورت حدودی است و باتوجه به شرایط موسسه حقوقی  و موکلین، میزان انتظار در  دفتر وکیل یا موسسه حقوقی  متفاوت است.

    برای دریافت نوبت از وکلا ، مبلغ خدمات وکلا به صورت بیعانه است و کاربران می‌بایست، باقیمانده مبلغ را در موسسه حقوقی  به وکلا پرداخت کنند.

    برای دریافت نوبت از برخی از وکلا ، حق وقت ملاقات به صورت کامل پرداخت می‌شود که کاربران می‌بایست کل مبلغ را به صورت اینترنتی در سامانه سایت نوبت دهی قانونی  پرداخت کنند.

 

قوانین عضویت و حساب کاربری

     برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در آینده، ثبت‌نام و احراز هویت در سایت نوبت دهی قانونی  توسط وکلا  و کاربران الزامی است.

    کلیه اطلاعات کاربران و وکلا  به صورت محرمانه نزد سایت نوبت دهی قانونی  باقی خواهد ماند.

    سامانه سایت نوبت دهی قانونی  از ارتباطات پیامکی برای ارتباط با کاربران و وکلا  خود استفاده خواهد کرد.

    مسئولیت حفاظت از اطلاعات کاربران به عهده خودشان است و سایت نوبت دهی قانونی  مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

 

قوانین مالکیت اطلاعات و محتوا

    کلیه وکلا  فعال و کاربران موظف به درج اطلاعات صحیح خود در سایت نوبت دهی قانونی  هستند.

    سایت نوبت دهی قانونی  تمام تلاش خود را برای ارائه اطلاعات صحیح و کامل از وکلا  فعال (نوبت‌دهی‌دار) در سایت و اپلیکیشن خود را در دستور کار خود دارد.

 

قوانین نوبت، پرداخت و استرداد

    امکان جابه‌جایی یا لغو نوبت از طریق پنل کابری یا نوبت‌های من برای کاربران فراهم شده است.

    پرداخت‌های اینترنتی به صورت مستقیم به حساب وکلا واریز خواهد شد؛ لذا در صورت لغو نوبت، تصمیم‌گیری برای بازگشت وجه پرداختی پس از لغو نوبت، به عهده وکلا می‌باشد و سایت نوبت دهی قانونی  در این پروسه مسئولیتی ندارد.

    با توجه به سیاست کاری وکلا، امکان لغو یا جابه‌جایی نوبت (بدون هماهنگی) توسط وکلا وجود دارد.

021-91326634